Program pro těhotné

Pravidelné setkávání žen v očekávání...

středy 17:00 - 19:00

Prožitkově informační setkání pro těhotné

Co vlastně znamená přirozený porod? Jak probíhá, co se při něm děje? Jak se na něj připravit? Čekáte první miminko nebo další a tentokrát to chcete jinak a tyto otázky se vám honí hlavou? Zveme vás na podvečer v ženském společenství, kde můžeme společně hledat odpovědi na vaše otázky.

Program vede Iva Karásková.

Arteterapie pro těhotné

Harmonie barev a prožitek krásného skrze umělecké činnosti přináší těhotné ženě éterné síly, které pečují o nově vznikající život v ní. Zkusme vyjádřit svůj jiný stav - své pocity výtvarnou řečí. A pokud cítíte obavy z přicházejících změn, může Vám právě arteterapie velmi jemně pomoci se s nimi vypořádat.

Program vede Eva Fárková.

Jóga pro těhotné

Tanec pro těhotné

Gravidjóga je jedním ze způsobů, jak může žena udržovat své tělo v kondici i během očekávání potomka. Oproti jiným cvičením má výhodu v tom, že harmonizuje i mysl. Součástí lekce je i relaxace a jemná aromaterapeutická masáž bříška.

Program vede Iva Libuše Benešová.

Tanec pro těhotné vychází z pánve, kterou můžeme vnímat jako kolébku miminka. Taneční pohyby jsou jemné a jednoduché, podporují spojení s miminkem. Při tanci jsme v přítomném okamžiku, přijímáme sebe a své miminko, objevujeme důvěru v moudrost svého těla, odevzdáváme se pohybům, rozvíjíme svou ženskost, krásu a radost z pohybu. Dochází k uvolnění fyzického i psychického napětí, dodání energie. Miminko je při tanci jemně masírováno a hlazeno přirozenými, pomalými, vlnivými a houpavými pohyby. Tanec je i skvělá fyzická příprava na porod. Posiluje, protahuje a uvolňuje.

Program vede Tereza Jirásková.

Vstupné je 150 Kč na osobu.