top of page

Program pro těhotné

Pravidelné setkávání žen v očekávání...

středy 17:00 - 19:00

Vstupné je 150 Kč na osobu.

Prožitkově informační setkání pro těhotné

Co vlastně znamená přirozený porod? Jak probíhá, co se při něm děje? Jak se na něj připravit? Čekáte první miminko nebo další a tentokrát to chcete jinak a tyto otázky se vám honí hlavou? Zveme vás na podvečer v ženském společenství, kde můžeme společně hledat odpovědi na vaše otázky.

Program vede Iva Karásková.

Arteterapie pro těhotné

Harmonie barev a prožitek krásného skrze umělecké činnosti přináší těhotné ženě éterné síly, které pečují o nově vznikající život v ní. Zkusme vyjádřit svůj jiný stav - své pocity výtvarnou řečí. A pokud cítíte obavy z přicházejících změn, může Vám právě arteterapie velmi jemně pomoci se s nimi vypořádat.

Program vede Eva Fárková.

Jóga pro těhotné

Gravidjóga je jedním ze způsobů, jak může žena udržovat své tělo v kondici i během očekávání potomka. Oproti jiným cvičením má výhodu v tom, že harmonizuje i mysl. Součástí lekce je i relaxace a jemná aromaterapeutická masáž bříška.

Program vede Iva Libuše Benešová.

Tanec pro těhotné

Tanec pro těhotné vychází z pánve, kterou můžeme vnímat jako kolébku miminka. Taneční pohyby jsou jemné a jednoduché, podporují spojení s miminkem. Při tanci jsme v přítomném okamžiku, přijímáme sebe a své miminko, objevujeme důvěru v moudrost svého těla, odevzdáváme se pohybům, rozvíjíme svou ženskost, krásu a radost z pohybu. Dochází k uvolnění fyzického i psychického napětí, dodání energie. Miminko je při tanci jemně masírováno a hlazeno přirozenými, pomalými, vlnivými a houpavými pohyby. Tanec je i skvělá fyzická příprava na porod. Posiluje, protahuje a uvolňuje.

Program vede Tereza Jirásková.

bottom of page